Kariera

Osoby zainteresowane współpracą zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy w naszej Kancelarii.

Stanowisko: Junior Associate

Profil kandydata

  • wykształcenie  wyższe kierunkowe (status aplikanta adwokackiego),
  • gruntowna znajomość zagadnień z zakresu prawa cywilnego, handlowego, administracyjnego,
  • doświadczenie w opiniowaniu i tworzeniu umów oraz pism procesowych,
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • umiejętność wyszukiwania i stosowania orzecznictwa oraz umiejętność analizowania przepisów prawnych,
  • znajomość programów Lex, MS Office i MS Word,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w zakresie obsługi podmiotów gospodarczych.

Oferujemy

  • współpracę w pełnym wymiarze czasu  w dynamicznie rozwijającej się organizacji o wysokich standardach i dobrze zorganizowanej strukturze,
  • opiekę merytoryczną Starszych Prawników oraz dzielenie się najlepszymi praktykami,
  • szkolenia i wsparcie w planowaniu rozwoju zawodowego,
  • zdobywanie doświadczenia w prowadzeniu spraw zarówno podmiotów polskich, jak i zagranicznych,
  • możliwość awansu w ramach rozbudowanej struktury organizacyjnej (po uzyskaniu tytułu adwokata).

Zakres obowiązków

  • sporządzanie opracowań,  analiz i opinii prawnych w oparciu o orzecznictwo sądowe,
  • przygotowywanie oraz opiniowanie umów,
  • sporządzanie pism procesowych,
  • udział w rozprawach sądowych oraz reprezentowanie Klientów przed innymi organami administracji państwowej;
  • realizowanie innych bieżących zadań zlecanych przez Starszych Prawników i Partnerów Kancelarii.

Jak aplikować?

CV prosimy przesyłać na adres biuro@srdk.pl z adnotacją o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby niniejszej rekrutacji.